Круглий стіл до Дня юриста

На передодні Дня юриста на  факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету відбулось засідання круглого столу за участю представників Головного територіального управління юстиції у Київській області (далі-Головного управління): начальника управління реєстрації нормативно-правових актів Головного управління – Роєнка Р.В.; Голови Координаційної ради молодих юристів при Головному правлінні, начальника відділу судової роботи та міжнародногоспівробітництва Головного управління – Федоріна І.В.; завідувача сектором з питань запобігання корупції Головного управління – Сосновського М.П.; начальника управління персоналу Головного управління – Лелікової І.Ю.; в.о. начальника Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного управління – Двірника С.М., та директора Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги – Сірик О.С., на якому розглядались наступні питання: «Права громадян у сфері правосуддя та порядок звернення до Європейського суду з прав людини», «Дискримінація та упередження».

Кафедра цивільно-правових дисциплін