Круглий стіл: "Гарантії забезпечення прав і свобод людини та правові проблеми запобігання корупції в Україні в умовах Євроінтеграції"

6 грудня на кафедрі публічно-правових дисциплін факультету права та лінгвістики відбувся всеукраїнський круглий стіл на тему: «Гарантії забезпечення прав і свобод людини та правові проблеми запобігання корупції в Україні в умовах Євроінтеграції».

На круглому столі були присутні гості – радник голови Адміністрації президента України – Зінченко Л.В.; голова Білоцерківського міськрайонного суду – Бобкова Н.В.; суддя Білоцерківського міськрайонного суду –Гавенко О.Л.; керуючий справами виконавчого комітету міської ради – Постівий С.О.; начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області – Мартосіч А.В.; провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства Головного територіального Управління юстиції у Київській області – Дворко О.В.; провідний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального Управління юстиції у Київській області – Череваш А.С.; директор відділення «Правознавство» Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу – Грінчевська Н.В.

Під  час круглого столу викладачі кафедри, гості, та студенти обговорювали важливі питання пов’язані із забезпеченням гарантій прав і свобод людини, запобігання корупції в Україні; обмінювались думками з приводу проявів корупції в різних сферах суспільного життя, активно висловлювали власні позиції, та збагачувалися новими знаннями.

Сімакова С.І., канд. юрид. наук, доцент