Круглий стіл на тему: «Історія становлення НАТО» для студентів 1 курсу спеціальності «Садово-паркове господарство»

Тема НАТО знову стає актуальною для України, тому важливим є питання об‘єктивного інформування українців про Альянс. Більшість українців прихильно ставляться до обговорення приєднання нашої держави до НАТО, але серед населення є побоювання щодо небезпеки нашій держави після такого приєднання.

Саме цьому питанню було присвячене засідання круглого столу, проведеного 12 жовтня доцентом кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Карпусем Дмитром Олександровичем зі студентами 1 курсу агробіотехнологічного факультету спеціальності “Садово-паркове господарство”. Темою круглого столу було інформативне ознайомлення студентів щодо історії становлення НАТО.

Студентів зацікавила дана тематика, відбулися дискусії, висловлювання власних думок, бачень, перспектив.