Круглий стіл "Правові норми чинного законодавства в напрямку збереження культурної спадщини"

20 лютого відбувся круглий стіл "Правові норми чинного законодавства в напрямку збереження культурної спадщини". Організаторами події виступили Центр патріотичного та правового виховання молоді Білоцерківського НАУ та відділ культури та туризму Білоцерківської міської ради та ГО "Центр мистецтв та духовної культури "Образ". Розмову вели провідні архітектори та громадські діячі міста, співробітники кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін, кафедри публічно-правових дисциплін, здобувачі вищої освіти факультетів права та лінгвістики та агробіотехнологічного.

Промовці круглого столу звернули увагу на те, що в Україні на сьогодні ціла низка законодавчих та нормативно-правових актів, які стосуються управління об’єктів, що мають окреме законодавче закріплення, проте, немає єдиного закону, який би охоплював усі аспекти охорони культурної спадщини. За результатами проведення круглого столу, учасниками були запропоновані рекомендації, які втілилися у проєкт резолюції про вдосконалення чинного законодавства щодо збереження культурної спадщини України.

Мельник Л.М., завідувач кафедри теоретико-правових
та соціально-гуманітарних дисциплін доцент,