Круглий стіл з головою НАЗЯВО Сергієм Квітом "Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість"

24 жовтня в Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся круглий стіл з головою НАЗЯВО Сергієм Мироновичем Квітом на тему: "Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість".

Захід, на якому були присутні науково-педагогічні працівники нашого університету та керівники регіональних ЗВО, відкрив ректор Білоцерківського національного аграрного університету Анатолій Степанович Даниленко.

«Сьогодні акцент в оцінюванні освіти зміщений на організацію процесів, а відтак на якість. Відбувається трансформація сталих процесів і я цьому безмежно радію», – зауважив Анатолій Степанович.

Ректор висловив безмежну вдячність голові НАЗЯВО за сприяння у процесі модернізації освітніх процесів та надав йому слово.

Сергій Миронович розпочав засідання з аналізу поняття “акредитація” на прикладі різних країн світу та окреслив ключові складові “університетської автономії”.

Також в рамках зустрічі було обговорено:
– Положення про акредитацію освітніх програм;
– методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм;
– поради щодо заповнення відомостей про самооцінювання освітньої програми;
– започаткування центрів внутрішнього забезпечення якості освітніх послуг в українських ЗВО.

Наприкінці заходу голова НАЗЯВО надав вичерпні відповіді на запитання аудиторії.