Культурно-виховний захід факультету права та лінгвістики

У XXI столітті знання мов для молодої людини є надважливим, саме цьому нині приділяється увага у більшості європейських країнах.

Наш університет не є виключенням, адже окрім того, що вже декілька років як впроваджено у практику заняття з іноземних мов серед НПП, в університеті ще є факультет права та лінгвістики, де навчаються майбутні перекладачі.

Професія перекладача складна й цікава водночас. Для якісного професійного зростання важливо засвоїти різні мовні аспекти – фонетику, граматику, лексику, стилістику. І в цю справу потрібно вкласти душу.

Саме з метою мотивації професійного зростання студентів-майбутніх перекладачів факультетом права та лінгвістики організовуються такі загальноуніверситетські заходи.  І в цьому – велика заслуга викладацького складу факультету, його керівництва.

За ініціативи наших творчих викладачів і за участі небайдужого студентства 4 квітня року в університеті відбулися Квітневі поезійні читання в полікультурному та мультилінгвальному вимірі.

Ведучими свята були: Стрілецька С.В., доцент кафедри романо-германської філології та перекладу, і Владислав Казмірчук, студент 2-го курсу факультету права та лінгвістики. На сцені лунали оригінальні твори англійською, французькою, німецькою, і навіть китайською мовами, а також їхні переклади. Надзвичайно оригінальну сценічну постановку влаштували студенти 1-го курсу, продекламувавши “ANTONY’ ADDRESS TO THE ROMANS” («Звертання Ентоні до римлян») – уривок з трагедії відомого драматурга Вільяма Шекспіра «Юлій Цезар».

До слова урочисто було запрошено ректора університету, академіка НААН Даниленка Анатолія Степановича, який подякував усім учасникам за чудовий захід і побажав наснаги на майбутнє. До вдячних слів керівництва долучилася й декан факультету – доцент Борщовецька Валентина Дмитрівна.

Сподіваємося, що цим урочистим заходом започаткована нова традиція  полікультурного розвитку студентства засобами поетичного слова.

Краснощок А., голова інформаційного комітету  студентської ради університету