Курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини-радіологів

На базі кафедри безпеки життєдіяльності з 25 вересня по 9 жовтня проведено курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини-радіологів регіональних державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби), з питань радіологічного контролю харчових продуктів та продукції рослинного і тваринного походження.

Підвищення кваліфікації пройшли представники Миколаївської, Кіровоградської, Львівської, Житомирської, Маріупольської, Полтавської, Івано-франківської регіональних державних лабораторій Держпродспоживслужби України та ДНДІ лабораторної діагностики і ветсанекспертизи.

Курси провели професор Розпутній О.І. і доцент Перцьовий І.В. Перед слухачами виступили завідувач кафедри радіобіології та радіоекології НУБІП, академік Гудков І.М. та заступниця завідувача науково-дослідного радіологічного відділу ДНДІ лабораторної діагностики та ветсанекспертизи Прокопенко Т.О.