Квест-гра з нагоди Дня Юриста

Напередодні професійного свята – Дня Юриста юридична клініка «Право і практика» факультету права та лінгвістики БНАУ запросила учнів 10-11 класів приєднатися до участі в інформаційно-розважальному заході квест-грі «Правознавець».

Захід мав за мету підвищення правосвідомості учнів шкіл, ознайомлення з освітньою діяльністю Білоцерківського національного аграрного університету, з фаховими особливостями спеціальності «Право», проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.

Участь у проекті взяли команди  Білоцерківської гімназії №1 «Правовий brain», 2 команди Білоцерківського Колегіуму: «Юні правники», «Юристи», а також команда Білоцерківської ЗШ І-ІІІ ст. № 5.

Для проходження квест-маршруту команди-учасниці на чолі із студентами консультантами юридичної клініки поринули у захоплюючу мандрівку територією дендрологічного парку «Олександрія». Учасники на старті отримали карти квестової зони з позначеними пунктами-зупинками. Аби виконати завдання чергового етапу, команда спочатку мала вгадати ключове слово, посилаючись на статті Конституції України. Кожна умовна база містила питання з окремих галузі права (цивільне, кримінальне, адміністративне, трудове, сімейне, міжнародне право, теорія права та теорія держави).

Крім цього, учасники Квесту попередньо отримали домашнє завдання, що передбачало створення власного соціального рекламного плакату для підвищення правосвідомості населення.

Учні 10 класів показали високий рівень правової культури, знання юридичної термінології, довели готовність сучасної молоді до відтворення принципу верховенства права в нашій державі.

З незначним відривом переможцем інтелектуального змагання стала команда Білоцерківського Колегіуму «Юристи». Всі учасники були нагороджені відзнаками та пам’ятними дарунками.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам впевненості у власних силах та прагнення до нових знань!!!

Керівництво Юридичної клініки «Право і практика» виражає велику вдячність керівникам закладів середньої освіти за участь у нашому заході!