Он-лайн нарада учасників проекту ЄС Еразмус+ КА2 «АГ-ЛАБ»

12 травня відбулася он-лайн нарада учасників проекту ЄС Еразмус+ КА2 «АГ-ЛАБ». У нараді взяли участь координатор проекту проф. М.В. Рубленко та начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності О.А. Боньковський. Основною темою наради було обговорення та затвердження робочого плану проекту на період карантину. Зокрема було розглянуто наступні питання: академічна мобільність, он-лайн навчання, в тому числі на платформі MOODLE, наповнення веб-порталу навчальним та методичним матеріалом, завершення роботи над підручником, план з забезпечення якості та сталості проекту проекту. Наступну нараду заплановано провести в кінці червня 2020 року.
Завдяки проекту «АГ-ЛАБ» на факультеті ветеринарної медицини та в ІПН проводиться подальша модернізація навчальних програм, 10 викладачів та 4 студентів пройшли стажування у партнерських університетах ЄС, було обладнано новітніми приборами лабораторію з біобезпеки та запроваджено навчальний курс «Лабораторна справа».