Лекція для студентів агробіотехнологічного факультету на тему: "Технологія вирощування озимих зернових культур в умовах змін клімату"

25 лютого на агробіотехнологічному факультеті відбулася лекція для студентів 3-4 курсів спеціальності "Агрономія" на тему: "Технологія вирощування озимих зернових культур в умовах змін клімату". Лекцію прочитав директор з наукових досліджень компанії "Вітагро партнер" Сучек Микола Миколайович, який має значний практичний досвід роботи з технологіями вирощування цих культур. Тема викликала зацікавленість та дискусію серед присутніх студентів та викладачів.

Студенти, крім питань по темі лекції, також цікавились науковими і виробничими особливостями компанії і можливістю працевлаштування в компанії "Вітагро партнер". Микола Миколайович запросив усіх бажаючих пройти стажування і навчання на базі компанії. Тож продовжуємо добру традицію зустрічей на факультеті з виробничниками для всебічного розвитку практичних і теоретичних навичок наших студентів.