Лекція доктора історичних наук Кислого О.Є. на тему: "Т.Г. Шевченко як провідник української національної ідеї. Чому українська еліта заблукала у пошуку української національної ідеї?"

5 листопада викладачі та студенти Білоцерківського національного аграрного університету мали можливість прослухати лекцію доктора історичних наук Кислого О.Є. на тему: «Т.Г. Шевченко як провідник української національної ідеї» та «Чому українська еліта заблукала у пошуку української національної ідеї?» Лектором були підняті питання щодо визначення сучасного стану української еліти, її ролі та завдань на шляху становлення та впровадження національної ідеї. В своїй промові Олександр Євгенович закликав нашу студентську молодь замислитися над окресленими ним проблемами розвитку національних інтересів з часів творчої та громадської діяльності видатної української особистості Тараса Григоровича Шевченка до сьогоднішніх днів. Фонд університетської наукової бібліотеки поповнився примірниками видань, які шановний гість презентував під час своєї лекції.