Лекція доктора наук Billa Mahanna на тему: «Огляд та новітні підходи в галузі годівлі сільськогосподарських тварин»

28 лютого відбулася зустріч керівника напряму годівлі тварин та технології кормів фірми DuPont Pioneer, Джонстон, Айова, США доктором наук Bill Mahanna з проректором з наукової та інноваційної діяльності, професором Сахнюком В.В., деканом біолого-технологічного факультету, професором Бомком В.С., доцентом Чернюком С.В.

В ході обговорення нашої подальшої співпраці були погоджені питання щодо можливості районування на дослідному полі НВЦ університету різних гібридів кукурудзи фірми DuPont Pioneer. планується також проведення спільних досліджень в системі грунт-рослина-якість кормів та їх вплив на продуктивність і здоров'я тварин.

У рамках цієї зустрічі доктор Bill Mahanna прочитав лекцію на тему: «Огляд та новітні підходи в галузі годівлі с.-г. тварин» для викладачів та студентів біолого-технологічного факультету.

Доктор Bill Mahanna має понад 200 наукових праць з годівлі тварин і 28 років свого життя присвятив вивченню годівлі тварин та технології виробництва і заготівлі кормів, розповів про стан та шляхи удосконалення кормової бази у світі, познайомив студентів з цікавими досягненнями компанії DuPont Pioneer та акцентував увагу на забезпеченні людства екологічно безпечними, високоякісними продуктами харчування. він також зауважив, що виробництво продукції тваринництва залежить від якості кормів та повноцінної годівлі тварин, що і є основними чинниками отримання високоякісних, безпечних, екологічно-чистих продуктів харчування. Присутні студенти і викладачі дізналися багато цікавого з розвитку компанії DuPont Pioneer та її співпрацю з різними країнами світу.

Після завершення презентації студенти задавали запитання лектору, на які він відповідав із задоволенням. Лекція була надзвичайно цікавою і пізнавальною, як для студентів так і для професорсько-викладацького складу біолого-технологічного факультету.

Після лекції відбулися переговори доктора Bill Mahanna з деканом біолого-технологічного факультету Бомком В.С. та колективом кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин. Сторони домовились про подальше налагодження співпраці з провідними фахівцями компанії DuPont Pioneer та Білоцерківським національним аграрним університетом.

Сергій Чернюк, канд. с.-г. наук, доцент