Лекція кандидата економічних наук, професора Стариченка М.А. "Як досягти успіху в умовах сьогодення" для студентів ОС "Магістр"

Cьогодні 9 жовтня студенти магістратури агробіотехнологічного та економічного факультетів Білоцерківського національного аграрного університету мали можливість бути присутніми та прослухати лекцію голови Київської обласної ради, кандидата економічних наук, професора Миколи Анатолійовича Стариченка на тему "Як досягти успіху в умовах сьогодення".

Лектор поділився зі студентами власним досвідом професійного зростання і надав корисну інформацію та слушні поради щодо шляхів формування професійних компетентностей і особистості майбутнього фахівця у сучасному світі. Молодь висловила подяку Миколі Анатолійовичу за змістовну та цікаву лекцію і на завершення перед аудиторією пролунав виступ вокального ансамблю нашого університету.