Літературно-музична зустріч з А.І. Кульчицьким

27 вересня в читальний залі бібліотеки біолого-технологічного факультету відбулася літературно-музична зустріч з нашим земляком поетом і композитором А.І.Кульчицьким.

Анатолій Іванович – воістину співець рідного краю. В його творчому доробку понад 600 пісень, 7 вокальних циклів, 16 видань-збірок поезій. Їх значна частина описує красу й неповторність нашого міста та білоцерківщини. Далеко за межами нашого краю звучать його "Клич душі", "Біла Церква – священна земля", "Замкова гора", "Небо України", "Як вересень уже я золотий". Талант А.І.Кульчицького багатогранний. В передмові до його поетичної збірки Б.Олійник писав: " Не останньою чергою саме завдяки народознавчій, просвітницькій і творчій праці А.Кульчицького Біла Церква стала видатним духовним осередком не лише Київщини".

Студентам, співробітникам факультету дуже сподобалася зустріч. Адже це була година справжньої естетичної насолоди. З захопленням присутні слухали вірші, а особливо пісні у виконанні автора під власний акомпанемент на баяні. Не менш цікавою була розповідь Анатолія Івановича про знайомство і дружбу з видатними людьми України М.Вінграновським, Б.Олійником, П.Глазовим. Автор презентував свою нову книгу "Це було недавно, це було давно: Документальна розповідь про незабутні зустрічі" – більше 30 оповідок про відомих людей України.