Літературний вечір «На крилах поезії»

Що таке поезія ? Це – свято:
Грає в тобі музикою слів,
Молодечо, радісно, крилато
Викресає іскру з почуттів…

3 жовтня відбулася творча зустріч студентів та викладачів агробіотехнологічного факультету, любителів та шанувальників українського поетичного слова  «На крилах поезії».
Ведучі Олександр Степанович Городецький та Олена Бук дали можливість присутнім поринути у чарівний світ поезії. Вуйко Анна розпочала патріотичну лінію, яку продовжили Городецький Олександр та Малишко В’ячеслав. Студенти та викладачі з захопленням слухали Похилу Ірину, Якимчука Ярослава, Маркович Катетину, Чонку Володимира, Василенко Марину, Добровольську Марину, Бук Олену, Проценко Юлію, які декламували власні твори, і переконувались у талановитості студентів агробіотехнологічного факультету.
Творчий вечір подарував незабутні емоції та враження, гарний настрій та бажання знову зустрітися у чудовій компанії старих та нових друзів.

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи  Н.М. Крупа
Доцент кафедри Генетики, селекції та насінництва В.Я. Сабадин