Лише спільними зусиллями побудуємо правову державу!

13 листопада до Юридичної клініки із робочим візитом завітала керівниця Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», канд. юрид. наук, адвокатка Христина Кіт.

Учасники зустрічі, Христина Кіт, студентки-консультантки Юридичної клініки «Право і практика» на чолі зі своїм керівником канд. юрид. наук, доцентом Іриною Єфремовою обговорили проблеми гендерної рівності в професійній юридичній діяльності, питання протидії насильству та дискримінації, які є, нажаль досить актуальними в умовах сьогодення.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю. Сторони домовились про співпрацю у напрямках підвищення ефективності захисту прав жінок в Україні, а також щодо заходів з підвищення професійного рівня та подальшого професійного розвитку юристок клініцисток.

Юридична клініка «Право і практика Білоцерківського національного аграрного університету відкрила для себе новий напрямок розвитку та надання консультацій дівчатам та жінкам, які потерпають від гендерного насильства та дискримінації.