Майбутнє України в її дітях!

Майбутнє України в її дітях. Тому, коли ми допомагаємо їм зростати, закладаємо надійний фундамент нашої країни. Як відомо, чужих дітей не існує, і до Міжнародного дня захисту дітей студентське самоврядування БНАУ вже вкотре відвідало Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода». Студенти подарували дітям солодощі, різні канцелярські та творчі приладдя. Після роздачі подарунків студентський актив поспілкувався та пограв у різні ігри з вихованцями Центру. Дуже важко спостерігати за цими діточками. Всі вони хочуть мати хорошу повноцінну сім’ю – маму і тата, і хоча їхні очі сповнені печалі, у них ще жевріє надія, що все зміниться, вони будуть щасливі.

Вихованці з задоволенням провели з нами час, подарувавши нам безліч емоцій. Актив БНАУ пообіцяв, що ще не раз завітає до Центру «Злагода». Тому і ми вас закликаємо – не забувайте про тих, хто нас оточує і давайте творити добро разом!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради БНАУ