Менеджмент дійних корів по-європейські

З 19 по 22 вересня на базі факультету ветеринарної медицини відбувся семінар-тренінг у рамках проекту співпраці між Білоцерківським НАУ та Нідерландсько-українським молочним центром DUD, за участі доктора Joep Driessen, тренера CowSignals Training Center (Нідерланди) та викладачів і студентів ФВМ.
Упродовж цього періоду учасники семінару мали можливість пройти стажування по трьох напрямах: сучасні технологічні та організаційні підходи щодо годівлі високопродуктивної худоби, сигнали фертильності, здоров’я вимені та якості молока.
Тренінги складалися з двох частин: теоретичної та практичної, під час якої учасники мали можливість упровадити набуті навички та знання в умовах ферми.
Позитивним моментом даних тренінгів було й те, що всі учасники – і викладачі, і студенти спілкувалися англійською мовою, що дало можливість покращити та поглибити знання іноземної мови.

Вовкотруб Н.В., доцент кафедри терапії та клінічної діагностики,
Хіцька О.А., доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи,
гігієни продуктів та тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського,
Лотоцький В.В., доцент кафедри акушерства і біотехнології репродукції тварин