Методичний семінар «Educational differences Turkey VS Ukraine – Кредитна мобільність викладачів Erasmus КА 107»

23 жовтня на факультеті права та лінгвістики завідувачем кафедри романо-германської філології та перекладу Ігнатенко В.Д. було проведено методичний семінар «Educational differences Turkey VS Ukraine – Кредитна мобільність викладачів Erasmus КА 107» за результами реалізації проекту кредитної мобільності Erasmus КА 107 в Ондокузькому Маїському університеті (м. Самсун, Туреччина). На семінарі було представлено результати обміну досвідом з турецькими колегами та шляхи подальшої міжнародної співпраці, які стали можливими завдяки програмі «ERASMUS КА 107 – Кредитна мобільність викладачів». У ході презентації було проаналізовано основні відмінності між обома системами освіти в Україні та Туреччині, особливості організації освітнього процесу, методів навчання та структури робочих програм на факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету та на факультеті англійської мови Ондокузького Маїського університету (Туреччина).