Методичний семінар «Формування професійної компетентності та етики поведінки молодого викладача в освітньому процесі БНАУ»

26 травня відбувся семінар для молодих викладачів-початківців та аспірантів «Формування професійної компетентності та етики поведінки молодого викладача в освітньому процесі БНАУ». У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники усіх факультетів. Проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Паска І.М. повідомив присутніх про необхідність проведення такого виду заходів з метою підвищення якості науково-педагогічної діяльності молодих викладачів. З доповіддю на тему: «Особистісно-професійна характеристика викладача вищого навчального закладу» виступила канд. пед. наук  Погоріла С.Г., яка зупинилася на вимогах до особистості науково-педагогічного працівника, його професійних якостей та здібностей. Декан факультету права та лінгвістики канд. пед. наук, доцент Борщовецька В.Д. та начальник навчальної частини  канд. пед. наук, доцент Хахула Л.П., підвели підсумки роботи семінару і ознайомили присутніх з перспективними планами щодо подальшої діяльності університету в цьому напрямку.