Межа знання мови є межею знання світу!

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземною мовою та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.

Хочеш дізнатися, де саме у Білій Церкві можна в живому спілкуванні попрактикуватися в іноземному мовленні? Будь ласка, це – «КЕМПУС» – студентський християнський рух, що існує і розвивається в понад 200 країнах світу, а з 1992 року – й в Україні. Тут кожен зможе знайти щось до душі: нові знайомства, спілкування, кіно-вечори з попкорном, тематичні вечори, пікніки, спортивні розваги, розмовний англійський клуб та багато іншого! Мета руху: формування українського суспільства такого формату, де кожен студент, кожна особистість розвивається інтелектуально, веде соціально-активний і фізично-здоровий спосіб життя, що базується на християнських цінностях!

Ось уже впродовж двох років англійський розмовний клуб «КЕМПУС» відвідують студенти факультету ветеринарної медицини Андрій Оласюк, Юлія Жук, Дар’я Залозна, Катерина Дубіненко та Олена Юхимчак. До речі, Олена нещодавно навіть знялася у відеоролику для чергової англомовної тематичної зустрічі на тему: «Перемоги й поразки». Всі події, відзняті в ролику, Олена потім коментувала учасникам чергового засідання клубу англійською мовою. У клубі ми практикуємося в розмовній англійській мові два рази на тиждень – вівторок та четвер з 17:00 до 19:00 год. у кав’ярні «Фабрика».

«КЕМПУС» дає унікальну можливість з легкістю побудувати словниковий запас та відкрити для себе англійську мову, адже саме комплексне вивчення іноземної мови дасть тобі результат, на який ти розраховуєш.

Якщо ти – студент з амбіціями, комунікабельний, хочеш провести роки навчання в університеті цікаво, корисно, насичено й весело, прагнеш перспективного майбуття, тоді тобі – в «КЕМПУС»!

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ, студентка 3(СП)б курсу