Міністр освіти і науки С.М. Шкарлет відвідав Білоцерківський НАУ

У рамках робочої поїздки до закладів фахової передвищої та вищої освіти Білоцерківського району Міністр освіти і науки С.М. Шкарлет відвідав Білоцерківський національний аграрний університет.

Під час заходу відбулася зустріч Сергія Миколайовича з ректором, професором О.А. Шуст, проректорами, деканами, членами Вченої ради та студентським активом БНАУ. Також на зустрічі були присутні заступник Міністра освіти і науки В.Б. Рогова, міський голова Г.А. Дикий, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Л.В. Мерзлюк, секретар Білоцерківської міської ради Д.В. Киришун.

Першочергово Олена Анатоліївна презентувала Білоцерківський НАУ, який є потужним освітньо-науковим центром Київщини, наголосивши на досягненнях у міжнародній діяльності та розвитку студентського самоврядування.

У своєму виступі С.М. Шкарлет високо оцінив наявний освітньо-науковий потенціал колективу університету, здобутки в інтернаціоналізації освітнього процесу, зокрема, успішну міжнародну акредитацію факультету ветеринарної медицини, яка відбулася наприкінці 2021 року. Міністр надав вичерпні та обґрунтовані відповіді на питання студентів і співробітників університету, висловивши свою підримку законопроєктам, які спрямовані на збільшення ролі та повноважень студентського самоврядування.