Міжнародна конференція BUP Teachers Conference on Education for Sustainable Development (ESD)

З 23 по 26 жовтня у місті Рогов, Польща, відбулася міжнародна конференція з питань сталого розвитку“Engaging higher education in local and global challenges”, в якій взяли участь науковці з Фінляндії, Швеції, Польщі, України, Литви, Латвії, Естонії, Білорусії, Росії.

На конференції виступили наші науковці:

Шуст О.А., доктор екон. наук, доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності(Eco-efficiency is the Main Direction of Sustainable Development);

Грабовський М.Б., канд. с.-г. наук, зав. кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин, доцент (Climate change: impact on the agricultural in Ukraine).

Хом’як О.А., канд. с.-г. наук, доцент кафедри екотрофології (Development of training module on «Impact of climate change on the health and productivity of agricultural animals» for discipline «Ecologic approaches in animal husbandry»).

Вони також взяли участь у тренінгах за тематикою конференції та отримали сертифікати, які підтверджують підвищення рівня їхньої компетенції.