Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту»

21 жовтня у Білоцерківському національному аграрному університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту», в якій взяли участь освітяни та науковці з вітчизняних і закордонних аграрних закладів, наукових установ.

Робота конференції проходила за напрямами:

• Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування: освіта – наука – виробництво.
  • Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарстві.
  • Інноваційні психолого-педагогічні, лінгвістичні та правові засади аграрної науки в умовах міжкультурної аграрної комунікації.
  • Сучасний розвиток ветеринарної медицини.
  • Сучасний розвиток технологій тваринництва. Інноваційні підходи в харчових технологіях.
  • Стратегічні пріоритети розвитку економіки, фінансів, обліку, підприємництва та торгівлі, менеджменту, публічного управління в Україні та світі.

Для участі в роботі конференції подали матеріали доповідей понад 220 фахівців. Секційні засідання, які проводилися на усіх факультетах, стали майданчиком для конструктивного діалогу між фахівцями з обміном передового досвіду. Учасники конференції активно обговорювали представлені доповіді.

За результатами заходу будуть видані збірники матеріалів конференції, розміщені на офіційному сайті Білоцерківського НАУ.