Сьогодні, 14 травня, з вітального слова ректора Білоцерківського НАУ, академіка А.С. Даниленка, розпочала свою роботу у заочному форматі Міжнародна науково-практична конференція "Фізіолого-біохімічні та технологічні аспекти тваринництва", присвячена 100-річчю створення кафедри хімії Білоцерківського національного аграрного університету та 90-річчю від дня народження видатного вченого Олексія Івановича Кононського, який вніс значний внесок у розбудову кафедри.

Ювілей – це не тільки свято, це перш за все привід для ретельного аналізу пройденого шляху, оцінювання здобутків та визначення перспектив.

Сьогодні кафедра хімії святкує свій столітній ювілей та 90-річчя від дня народження доктора біологічних наук, професора, академіка Олексія Івановича Кононського. На відзначення цієї події відгукнулися 120 науковців України та закордонні вчені. конференцію, яка пройшла в он-лайн режимі відвідали науковці Національної академії державного управління при президентові України, Українського НДІ фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Інституту біології тварин НААН, ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, На конференції були представлені: Білоцерківський національний аграрний університет, Житомирський базовий фармацевтичний коледж, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний університет харчових технологій, Подільський державний аграрно-технічний університет, Поліський національний університет, Таврійський агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Мелітополь, Херсонський державний аграрно-економічний університет, Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ. Інтерес до конференції проявили науковці США, Литви, Турції, Ірану, Болгарії, Польщі. Учасників конференції привітали ректор університету академік А.С. Даниленко, проректор, професор Т.М. Димань, декан біолого-технологічного факультету професор С.В. Мерзлов. Завідувач кафедри хімії професор Світлана Цехмістренко презентувала учасникам конференції етапи розвитку та становлення кафедри. Кафедра висловлює щиро подяку всім, хто долучився до роботи конференції.

Ознайомитися з програмою конференції і історією кафедри хімії БНАУ можна за посиланням https://btsau.edu.ua/uk/content/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferenciya-fiziologo-biohimichni-ta-tehnologichni-aspekty.