Міжнародна науково-практична конференція магістрантів і молодих вчених «Наукові пошуки молоді У ХХІ столітті»

17 листопада у Міжнародний день студента в університеті відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція магістрантів і молодих вчених «Наукові пошуки молоді У ХХІ столітті».

Робота конференції відбувалася у 7 наукових секціях.

Молоді науковці порушили актуальні питання ветеринарної медицини, технологій виробництва та переробки продукції тваринництва, харчових технологій, агрономії та садово-паркового господарства, землеустрою, охорони навколишнього середовища, економіки та менеджменту АПК, аграрного та земельного права, поділилися набутим досвідом, спонукали студентську спільноту до власних відкриттів.

Усі доповідачі показали високий рівень обізнаності у проблемах сьогодення та шляхах, спрямованих на їх вирішення. Виступи вирізнялися оригінальністю, учасники охоче ділилися своїми думками та відповідали на запитання.

Дякуємо всім учасникам конференції за активну участь і бажаємо творчої наснаги й нових наукових звершень!