Міжнародна науково-практична конференція “Teaching and innovation in organic farming” (м. Варшава, Польща)

З 26 по 27 вересня в м. Варшава відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Teaching and innovation in organic farming”, яка проходила в Варшавському університеті наук про життя (Warsaw University of Life Sciences) на факультеті сільського господарства та біології. Основною метою конференції було обговорення поточного стану органічного виробництва та перспективи організації навчальних дисциплін з цього напряму в різних країнах. Конференція організована за сприяння Європейської асоціації викладачів вищих навчальних закладів з органічного виробництва (ENOAT). Учасниками конференції були представники 14 країн (Польщі, Словацької Республіки, України, Сербії, Болгарії, Угорщини, Македонії, Словенії, Німеччини, Естонії, Литви, Норвегії, Данії, Чехії).

Завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Грабовський М.Б. представив доповідь "Organic farming and innovations in Ukraine", яка викликала зацікавлення та обговорення серед учасників конференції. Для учасників конференції була проведена екскурсія до органічних фермерських господарств.