Міжнародна співпраця БНАУ та НУНО (ФРН) триває

22 травня викладачі кафедри іноземних мов БНАУ Будугай О.Д., Єрко А.І. взяли участь у Міжнародній конференції Німецько-українського наукового Об’єднання ім. Юрія Бойка-Блохина (ФРН), яка відбулася на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди. Після вітальних слів Президента НУНО Дарини Блохин, ректора ПХПДУ Віктора Коцура, декана соціоісторичного факультету ПХПДУ Бориса Дем’яненка почалося пленарне засідання. Учасників зацікавили виступи досвідчених науковців Ганни Токмань, Тетяни Конончук, Миколи Шабінського.

Далі доповідачі працювали у таких секціях: «Політична діяльність професора Юрія Блохина», «Виконання міжнародних проектів «Книга пам’яті: імена замість номерів», «Книга пам’яті: діти Другої світової війни». До останнього проекту долучилися й наші викладачі Носенко М.М., Велика К.І., а також студентка 4 курсу ФПЛ Тетяна Старик та ін.

Порадували активністю молоді науковці, студенти-історики, політологи, філологи. Пані Дарина Блохин презентувала Архів родини професора Юрія Бойка-Блохина. Цікавими були й екскурсії до відомого музею Заповіту та музею Григорія Сковороди.

Конференція розширила горизонти співпраці, намітила шляхи її продовження.

Ольга Будугай, доцент кафедри іноземних мов БНАУ,
координатор співпраці БНАУ та НУНО