Міжнародна виставка «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH»

19 жовтня  доцент кафедри екотрофології Мазур Т. Г. та  асистент Олешко В. П. зі студентами-магістрантами екологічного факультету відвідали на території Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» IX Міжнародну виставку «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH». Вони також взяли участь у науково-практичному семінарі «Основні аспекти якості та безпеки харчових продуктів і сировини», який проводився у рамках виставки.

Під час лекційних та практичних робіт з фахових дисциплін викладачі кафедри постійно акцентують увагу студентів на важливості застосування лабораторного контролю та засобів моніторингу на всіх етапах життєвого циклу продукції та виробництв, тому тематичні напрями виставки та матеріали семінару  були цікавими та доречними для майбутніх фахівців.