Міжнародне стажування за програмою Erasmus+ в Afyon Kocatepe University

17-22 червня доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету Білоцерківського НАУ Задорожна Р.П. проходила міжнародне стажування в Afyon Kocatepe University (м. Афйонкарахісар, Туреччина) в рамках програми КА107 Erasmus+.

Програма стажування передбачала ознайомлення з організацією навчального процесу в університеті-партнері та на факультеті економіки та адміністративних наук зокрема. Проведений аналіз навчальних планів та програм, особливостей навчання іноземних студентів та досвіду викладання дисциплін англійською мовою в Department of Business Administration in English будуть корисними для вдосконалення процесу підготовки студентів-іноземців на економічному факультеті Білоцерківського НАУ.

Обмін досвідом та налагодження нових зв’язків дозволили віднайти перспективні напрямки для навчальної і наукової діяльності обох наших університетів, зокрема, щодо підвищення публікаційної активності та проведення спільних науково-практичних конференцій.

Результатом стажування стало розширення договору про співпрацю між університетами-партнерами на рівні факультетів: економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету і факультету економіки та адміністративних наук Afyon Kocatepe University. Крім того, заплановано подальший обмін студентами, науково-педагогічним та адміністративним персоналом в рамках програми Erasmus+ напряму К107 – International Credit Mobility (Міжнародна кредитна мобільність).