Міжнародний інфотиждень Еразмус+: встигніть зареєструватись!

Звертаємо Вашу увагу, що до кінцевого терміну реєстрації на участь в заходах Міжнародного інформаційного тижня Програми Еразмус+ залишилось 3 ДНІ!

Запрошуємо зареєструватись до 26 жовтня 2018 р. (18:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані на електронні пошти учасників 29-30.10.2018.

Форми для реєстрації за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1933-infoweek2018.html

Нагадуємо: програма Тижня включає в себе заходи з підтримки для організацій, які вже впроваджують проекти Еразмус+ у сфері вищої освіти та молоді, а також для тих, хто планує готувати проектні пропозиції на конкурси 2019 р. Крім того, заходи будуть корисні для зацікавлених у стипендіях на обміни, навчання, тренінги, молодіжні обміни та волонтерство, викладання та підвищення кваліфікацій.

ПРОГРАМА ТИЖНЯ:

5.11.2018 – ГРАНТИ ДЛЯ ПРОЕКТІВ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ: конкурси і рекомендації для успіху (Цільова аудиторія: заклади вищої освіти, працівники відповідальні за міжнародну співпрацю, контакти Еразмус+, інші організації: науково-дослідні організації, органи влади, державні та приватні організації, громадські організації, підприємства тощо):

9:00-15:00 – ГРАНТИ для проектів міжнародної співпраці у сфері ВИЩОЇ ОСВІТИ

15:30-17:00 – ГРАНТИ для проектів міжнародної співпраці у сфері МОЛОДІ

_________________________________________________________________________

6.11.2018 – СЕМІНАР ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ конкурсу 2018 р. проектів Розвиток потенціалу вищої освіти щодо особливостей впровадження та управління коштами гранту (Цільова аудиторія: проректори з міжнародних зав’язків, працівники фінансово-економічних відділів, відповідальні особи за проект, працівники міжнародних відділів, Еразмус+ координатори з організацій-переможців та виконавці проектів Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)

_________________________________________________________________________

7.11.2018 – КЛАСТЕРНИЙ СЕМІНАР «Якість освітніх програм: бакалавр, магістр, доктор філософії/доктор мистецтв» для успішної модернізації освітніх програм (Цільова аудиторія: представники закладів вищої освіти і наукових установ – проректори з навчальної роботи, декани, заступники директорів, академічні координатори проектів Еразмус+, викладачі, гаранти та розробники освітніх програм, працівники відділів забезпечення якості, навчально-методичних відділів)

_________________________________________________________________________

8.11.2018 (in parallel) – ДЕНЬ ЖАН МОНЕ:

Частина 1. День проектів-переможців Жан Моне: як успішно впроваджувати проект (Цільова аудиторія: координатори проектів Жан Моне (2014-2018 рр.), представники закладів вищої освіти, контактних пунктів Еразмус+, міжнародних відділів і фінансових відділів)

Частина 2. День новацій конкурсу Жан Моне 2019 р. (Цільова аудиторія: представники закладів вищої освіти – Еразмус+ координатори, працівники міжнародних відділів, викладачі; дослідники у сфері Європейських студій; представники громадських організацій, які працюють над питаннями європейської інтеграції)

_________________________________________________________________________

8.11.2018 (in parallel) – ЗНАЙДІТЬ ГРАНТ ДЛЯ СЕБЕ: обміни, навчання, викладання, підвищення кваліфікації, дослідження та волонтерство (Цільова аудиторія: студенти (бакалавр, магістр, PhD) та випускники, молодь і молодіжні працівники, науково-педагогічні працівники та адміністративний персонал, дослідники та інші)

_________________________________________________________________________

9.11.2018 – ПРОЕКТИ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ: підготовка та впровадження (Цільова аудиторія: проректори з міжнародних зав’язків та навчальної роботи, Еразмус+ координатори, працівники міжнародних відділів, відділів з мобільності, проектних офісів, викладачі)

Контактні особи: +380 44 286 66 68, +380 44 332 26 45 – Катерина, Вероніка

Інформація про захід в мережі Фейсбук

До зустрічі на Міжнародному Інформаційному тижні Програми ЄС Еразмус+!