Многих і благих літ академіку НААН Власенку В.М.! 85-річчя від дня народження

2 вересня на факультеті ветеринарної медицини відбулася урочиста подія, присвячена 85-річчю доктора ветеринарних наук, академіка НААН, професора Власенка Володимира Максимовича.

З теплими словами привітання до ювіляра звернувся ректор, академік НААН, професор Даниленко Анатолій Степанович. Він відзначив високий професіоналізм Володимира Максимовича як науковця, його компетентність, талант педагога, його плідну працю на благо нашого вишу впродовж 20-ти років на посаді ректора. Анатолій Степанович відмітив, що ювіляр досяг великих успіхів у багатьох сферах завдяки титанічній праці та нескінченній відданості справі. Його високий авторитет у науково-освітніх колах заснований на глибоких знаннях, підкріплених безцінним професійним досвідом, яким він щедро ділиться з молодим поколінням.

Зі  славним ювілеєм Володимира Максимовича привітав декан ФВМ, професор, доктор ветеринарних наук, колишній учень ювіляра, Сахнюк Володимир Максимович. Він звернув увагу присутніх на те, що все своє трудове життя Володимир Максимович присвятив науково-педагогічній діяльності вищої школи, навчанню та вихованню студентської молоді, яка йому вдячна за професійне та доступне викладання матеріалу з курсу «Оперативна хірургія», цієї непростої, але  вкрай необхідної для лікаря дисципліни.

Завідувачі кафедр ФВМ, від імені колективів, висловили подяку Володимиру Максимовичу, як учителю, і у своєму вітанні побажали ювіляру міцного здоров’я, всіляких гараздів та довгих років й запевнили, що яскраві промені енергії ювіляра та благодатні зерна таланту педагога, вченого та керівника, засіяні ним, на ниві української педагогічної освіти та науки, щоразу зростатимуть щедрим урожаєм добра, людяності та любові!

Щирі слова вітання адресував ювіляру голова Ради ветеранів університету, доктор сільськогосподарських наук, професор Розпутній Олександр Іванович. Він, як  колишній учень академіка Власенка В.М., відзначив його людяність, душевне багатство, поєднання життєвої мудрості та професіоналізму керівника, вченого і педагога.

Своїми думками про цю неординарною людину поділився з аудиторією Михайло Салівон, засновник і редактор газети «Соборна Київщина», член Національної освіти журналістів України. Разом зі щирими привітаннями, він подякував Володимиру Максимовичу, як активному члену редколегії цієї газети, і висловив надію на подальшу активну співпрацю.

Володимир Максимович щиро подякував усім присутнім за привітання.

Сахнюк Володимир, декан ФВМ, професор

Букалова Наталія, доцент кафедри ветсанекспертизи,