Музей в Пирогово починається з млинів

Студенти 1-го року ступеневої підготовки біолого-технологічного факультету разом з наставниками Донченко Т.А. та Безпалим І.Ф. відвідали Національний музей народної архітектури та побуту, що в Пирогово, – головну етнографічну «скарбницю» нашої країни.

Цей архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розкинувся на 150 га, розповідає про всі історико-етнографічні райони України: Полісся, Наддніпрянщину, Слобожанщину, Карпати, Поділля і Таврію.

Побували ми наче в «живій казці». Українські хати (найстаріша з них належить до 1580-х  років!), широкі поля, тінисті стежки, вітряки та храми, язичницькі кам'яні ідоли, чорні від часу православні церкви справили незабутнє враження і заронили в душу бажання ще не один раз повернутись у цей чудовий мальовничий колоритний куточок.