На факультеті ветеринарної медицини лекції англійською – це вже стає традицією

13 лютого на факультеті ветеринарної медицини відбулась відкрита лекція англійською мовою з предмету "Паразитологія та інвазійні хвороби тварин" кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри паразитології та фармакології Бахур Тетяни Іванівни на тему "General characteristic of cestodes" ("Загальна характеристика цестод"). Слухачами лекції стали студенти 3 Б курсу.

Не зважаючи на те, що лекційний матеріал був представлений англійською мовою, його викладення було доступним, цікавим, повною мірою ілюстрованим. Студенти та запрошені науково-педагогічні працівники з задоволенням слухали лекцію та позитивно її оцінили.

Так, викладачі факультету ветеринарної медицини загалом, і кафедри паразитології та фармакології, зокрема, активно продовжують самовдосконалюватися для того, щоб крокувати в ногу з вимогами щодо якості вищої освіти європейського рівня.

Бахур Т.І., доцент кафедри паразитології та фармакології