На ФВМ стартувала профорієнтаційна робота «Зроби свій вибір!»

В умовах сьогодення колектив ФВМ бачить перспективи своєї діяльності в більш широкому розвитку профорієнтаційної роботи як серед школярів, так і молоді, які отримують ступеневу освіту  «школа – коледж – ВНЗ».

Тому, минулого тижня, на запрошення деканату, до нашого факультету завітали студенти ветеринарного відділення 4-го (випускного) року навчання технолого-економічного коледжу БНАУ разом зі своїм наставником – Човгун Аліною Миколаївною. Заступник декана ФВМ Ємельяненко О.В. та науково-педагогічні працівники факультету провели екскурсію корпусами факультету. Студенти коледжу відвідали музеї кафедр, бібліотеку, комп’ютерні класи, віварій. Завідувачі та викладачі кафедр ознайомили відвідувачів з матеріально-технічною базою кожної кафедри. Студенти коледжу поспілкувалися з викладачами та студентами ФВМ.

У ході екскурсії зі студентами коледжу обговорювалися можливості продовження навчання для отримання вищої освіти, переваги навчання у БНАУ – одному з провідних вищих навчальних аграрних закладів України за матеріально-технічною базою, методичним забезпеченням, творчим і професійним потенціалом педагогічного колективу, з гарантією якісного навчання.

Студенти коледжу залишилися задоволеними побаченим і почутим на факультеті, багато хто з них орієнтується на наш вищий навчальний заклад, адже вони знають ще й про затребуваність наших випускників на ринку праці.

Ємельяненко О.В., заступник декана ФВМ з виховної роботи
Букалова Н.В., доцент каф. ветсанекспертизи, гігієни
продуктів тваринництва та пат анатомії імені Й.С. Загаєвського