ENG | УКР |

На теренах навчання

 

З початком нового навчального року в науковій бібліотеці розпочалася видача підручників студентам університету. Завчасно для них бібліотекарі підготували комплекти необхідних підручників, посібників та методичних матеріалів для вивчення дисциплін згідно з навчальними планами.

До комплектів включені нові видання, які університет закупив влітку в ДУ НМЦ «Агроосвіта». Вони відповідають навчальним і науковим потребам і сучасним вимогам. Багато з них були відсутні у фонді бібліотеки, але дуже необхідні для освоєння дисциплін студентами.

Всі 390 примірників нової літератури, а серед них: «Ветеринарна імунологія», «Ветеринарна мікотоксикологія», «Акліматизація гідро біонтів», «Хіміко-бактеріологічний аналіз для ПТНЗ», «Землевпорядне проектування: теоретичні основи та територіальний землеустрій», «Оцінка земель»,  «Стандартизація та нормування у землеустрої»,  «Інженерна геодезія», «Основи та методологія наукових досліджень», були отриманні студентами для навчання і успішного оволодіння дисципліни та своєї спеціальності.

Бажаємо всім студентам гарних успіхів на теренах навчання!