Наша команда КВК у концертній програмі «Народна ліга гумору»

2 роки тому на факультеті ветеринарної медицини була створена команда КВК, адже студентське життя має бути цікавим, а гумор є його невід'ємною частиною.

Півроку тому команда увійшла до «Народної ліги гумору» команд КВК з різних міст України. З цього почалося буремне творче життя команди, репетиції та підготовка до 1/8 фіналу народної ліги гумору. Тоді ж у нашу команду «14 маршрут» приєдналися єдинодумці з агробіотехнологічного факультету. У подальшому етапі змагання команда змінила назву на «Чорнозем у шоколаді» і за конкурсною програмою була відібрана у 1/4 фіналу. У наступному конкурсному відборі в напруженій боротьбі компетентне журі включило нашу команду КВК БНАУ до півфіналу.

Дякуючи нашому ректору академіку УААН України Даниленку Анатолію Степановичу, який посприяв конкурсу, надавши наш актовий зал для змагань, наші студенти мали можливість насолоджуватися цим дійством, за що усі команди йому були дуже вдячні.

«Чорнозем у шоколаді» є постійним учасником святкових заходів, що проводяться не тільки на нашому факультеті, в університеті, а також і в місті Біла Церква («Свято Масляної», «День молоді», «День сміху», «День незалежності», «День міста»).

Згідно сценарію свята на «День міста» 10 вересня 2016 року наша команда КВК виступала у концертній програмі «Народна ліга гумору», де ведучий свята представив її як гордість нашого міста. З привітальними гумористичними номерами зустрілися 6 команд із різних міст України: Херсон, Чернівці, Рівне, Київ та Біла Церква, яку представляли 2 команди.

Членами компетентного журі були відомі діячі культури та мистецтва України, керівники відділів культури, ведучі телевізійних програм, у т.ч. каналу «1+1». Нашу команду вони нагородили дипломом за перемогу у номінації і «Кращий сценарій».

Жителі Білої Церкви, які прийшли на свято, залюбки розважилися та щиро насміялися при перегляді «Народної ліги гумору», а сміх, звісно, продовжує життя, за що ми дякуємо усім командам, які прийняли участь.

«Чорнозем у шоколаді» представляли студенти факультету ветеринарної медицини, а саме: Нерсесян Артем – капітан команди КВК БНАУ, Ярощук Олександр, Свинарик Анна, Рябоконь Ігор, Савченко Ірина та студенти агробіотехнологічного факультету: Кузнєцова Олександра, Жєлєзний Сергій та Тютюнник Максим. Попереду ще напружена боротьба у півфіналі «Народної ліги гумору», який відбудеться у жовтні 2016 року. Тож побажаємо нашим гумористам творчих злетів та нових перемог.

Організатор культурно-масової роботи на ФВМ      Л.М. Соловйова