Наша участь в Другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

На базі Житомирського державного університету ім. Івана Франка, з 25 по 27 квітня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України. В олімпіаді взяли участь представники близько ста найкращих Вузів країни. Білоцерківський НАУ представляв студент 1 курсу економічного факультету Ямковий О.С. під керівництвом доцента кафедри економічної теорії та історії Карпуся Д.О.

В важкій боротьбі наш представник продемонстрував гарні знання і показав пристойний результат.

Учасники олімпіади надовго запам’ятають гостинність організаторів олімпіади, затишне українське місто Житомир. А особливо екскурсію до музею космонавтики ім. С.П. Корольова, експонати якого занурюють відвідувачів в фантастичну атмосферу космічних перельотів.

Карпусь Д.О., доцент кафедри економічної теорії та історії