Наукова діяльність | Кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру

Колектив кафедри веде наукову діяльність, спрямовану на дослідження проблематики сучасного землекористування та кадастру, управління земельними ресурсами. Основною метою цієї роботи є забезпечення якісної підготовки фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Тематика наукових досліджень співробітників

1. Прядка Тетяна Миколаївна – «Формування інфраструктури ринку землі (на прикладі земельного фонду Київської області)».
2. Третяк Антон Миколайович – «Проблеми реформування земельних відносин в Карпатському регіоні України»
3. Кузін Наталія Василівна – «Еколого-економічний механізм реабілітації деградованих і малопродуктивних земель сільськогосподарського призначення».
4. Комарова Наталія Вікторівна – «Інституціональне забезпечення збалансованого використання та охорони земель сільськогосподарського призначення».
5. Карпенко  Анатолій Миколайович – «Організаційно - економічні аспекти управління земельними ресурсами сільськогосподарських підприємств».
6. Камінецька Оксана Валеріївна – «Удосконалення управління земельно-ресурсним потенціалом територій на основі аналізу рівня добробуту».
7. Кочеригін Леонід Юрійович – «Методика організації індивідуальної роботи зі спеціальних дисциплін майбутніх землевпорядників у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації».

Кафедрою зареєстровано ініціативну тематику Державний реєстраційний номер: 0121U113279 «Інституціональне забезпечення реалізації еколого-економічних складових сталого розвитку землекористування в Україні».
Щорічно у березні, до дня землевпорядника, проводиться наукова конференція. До участі в конференції залучаються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, землевпорядних організації, викладачі та студентство. Це дає змогу обмінюватися досвідом, обговорювати сучасні проблеми геодезії, землеустрою та кадастру та удосконалювати навчально-наукову роботу.

Результатами наукової роботи працівників кафедри стала низка наукових публікацій, з якими можливо познайомитись в репозитарії http://rep.btsau.edu.ua/handle/123456789/75