Науково-практична конференція викладачів на ФВМ

Вітчизняна наука не стоїть на місці, а знаходиться у постійному пошуку, потребує розвитку та новітностей. Тому для наукового обміну необхідними та пізнавальними є конференції міжнародного чи державного рівня.

27–28 вересня  в нашому університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція викладачів «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту».

На факультеті ветеринарної медицини ми працювали в секції «Новітні підходи за діагностики та лікування паразитарних хвороб тварин, якість та безпечність продукції тваринного та рослинного походження».

Конференцію розпочали з хвилини мовчання, вшанувавши пам'ять нашого колеги, вченого, професора, бувшого завідувача кафедри ветсанекспертизи та патанатомії Микитюка П.В., який 27 вересня на 81 році пішов із життя. Петро Васильович керував кафедрою з 1986 по 2006 р., був досвідченим педагогом і щирою людиною.      Учні продовжують його справу і працюють на цій кафедрі.

Далі заслуховували доповіді виступаючих. Усі вони були надзвичайно цікавими та пізнавальними. Актуальна тематика викликала багато важливих питань та відповідей. Активна робота конференції була відмічена і в обговоренні. Кожен учасник виніс для себе якусь нову інформацію, додавши до свого професійного багажу знань та досвіду.

Загалом викладацька науково-практична конференція відбулася у приємній дружній атмосфері з побажаннями успіхів та натхнення в науковій праці.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології