Навчальна практика з дисципліни «Лабораторні дослідження у гігієні харчових продуктів» в умовах виробництва

Під час навчальної практики з дисципліни «Лабораторні дослідження у гігієні харчових продуктів» магістранти 1-го року факультету ветеринарної медицини, які навчаються за дослідницьким напрямом «Лабораторна справа», відвідали Білоцерківську міську державну лабораторію ветеринарної медицини. Директор лабораторії Гавага Є.С. розповіла студентам про діяльність та структуру лабораторії, сучасні вимоги до забезпечення її компетентності відповідно до міжнародного стандарту ISO 17025.

Студенти відвідали відділ приймання та реєстрації проб, хіміко-токсикологічний і бактеріологічний відділи, де детально ознайомилися з сучасними методами та стандартними операційними процедурами проведення лабораторних випробувань харчових продуктів.

Колектив кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського щиро дякує начальнику Білоцерківського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Вовкотрубу Володимиру Григоровичу, директору лабораторії Гавазі Євгенії Сергіївні та її співробітникам за співпрацю і допомогу у забезпеченні практичної підготовки студентів ФВМ БНАУ.

Хіцька О.А., доцент