Навчальна практика з квітникарства на біостаціонарі Білоцерківського НАУ

21 травня студенти 3 курсу Білоцерківського НАУ у рамках навчальної практики з квітникарства під керівництвом доцента кафедри садово-паркового господарства Л.П. Іщук відвідали біостаціонар БНАУ – власну навчальну базу з практичної підготовки бакалаврів і магістрів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство». Під час практики студенти набули навичок з догляду за декоративними трав’янистими рослинами, освоїли технологію висадки розсади однорічників, проаналізувати асортимент одно-, дво- і багаторічних квітникових культур та календар їх квітування і зібрали гербарій рослин з квітників. Значна увага була приділена організації садового центру на території біостаціонару та особливостям формування рокаріїв, тінистих садів та інших мікроландшафтів А сам завжди квітучий біостаціонар у черговий раз вразив студентів своїм різноманіттям рослин і кольоровою палітрою квітів.