Навчальна практика з квітникарства на виробництві – у садовому центрі «Едем-Флора»

19 травня доцент кафедри садово-паркового господарства Іщук Л.П. провела для студентів ІІІ курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» заняття з навчальної практики з квітникарства на виробництві на базі садового центру «Едем-Флора», з яким агробіотехнологічний факультет підтримує тісні зв’язки.

В рамках заняття студенти ознайомилися з асортиментом квітниково-декоративних рослин на контейнерній площадці і в теплицях садового центру. Основна увага в ході заняття була приділена технологіям живцювання і вирощування садивного матеріалу з насіння ампельних квітниково-декоративних рослин – петуній, пеларгоній, бакопи, фуксії, газанії, бегонії тощо. Також розглянули способи використання ампельних рослин в озелененні.

Іщук Л.П., доцент кафедри садово-паркового господарства