Навчальна практика з ветеринарно-санітарної експертизи

Навчальна практика є дуже важливим етапом для формування майбутньої професії. Під час її проходження студенти Білоцерківського національного аграрного університету факультету ветеринарної медицини 1 групи 4Б курсу, під керівництвом доктора ветеринарних наук, професора Лясоти В.П. і кандидата ветеринарних наук, доцента Хіцької О.А., відвідали забійний пункт «Євроінтеграл».

На практиці студенти закріпили теоретичні знання з ветеринарно-санітарної експертизи та на власні очі побачили технологічний процес вимушеного забою тварин за підозри на туберкульоз.

Дана практика виявилася дуже цікавою і пізнавальною. Студенти із задоволенням спостерігали за технологічним процесом і проведенням ветеринарно-санітарної експертизи продуктів забою великої рогатої худоби.

Кондратюк Яна, студентка 1 група 4Б курсу ФВМ