Навчально-практичний семінар "Гуманні підходи до регулювання чисельності безпритульних тварин" спільно з представниками Благодійного Фонду "Four Paws International"

12 листопада студенти та викладачі Білоцерківського НАУ під час навчально-практичного семінару “Гуманні підходи до регулювання чисельності безпритульних тварин” ознайомились з напрямами діяльності міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International» (Чотири лапи). Ця організація, зі штаб-квартирою у Відні, Австрія та офісами в 14 країнах на 3 континентах, має на меті допомогти тваринам шляхом реалізації проєктів та кампаній у сфері захисту безпритульних котів та собак, свійських тварин, а також диких тварин, яких утримують у несприятливих умовах. Під час лекції представники фонду детально розповіли про основні напрямки роботи, а саме стерилізацію, вакцинацію тварин, та представили поточні результати своєї діяльності в містах України. Після, на базі навчальної клініки факультету ветеринарної медицини, під час майстер-класу ветеринарних лікарів фонду, всі учасники заходу мали можливість побачити процес стерилізації собак на практиці.