Новітні методики навчання іноземних мов: від теорії до практики

Методично-практичний семінар з підвищення кваліфікації викладачів німецької мови
Musik im Deutschunterricht»

У рамках Тижня німецької мови викладач кафедри іноземних мов М.М. Носенко відвідала методичний семінар на базі Гете-інституту м. Київ «Музика за заняттях німецької мови». Учасники семінару мали можливість ознайомитися з творчістю відомих німецьких виконавців, отримати не тільки теоретичні знання щодо роботи з піснями на занятті німецької мови, а й готові дидактичні матеріали, які можна використати на власних заняттях. Крім того, викладачі навчилися, як можна легко підготувати методичні розробки до нових пісень і спробували розробити дидактичні матеріали для них.

Формат цього семінару включає двотижневу фазу: після очного тренінгу, викладачі випробовують нові ідеї із семінару на власних заняттях. 09 квітня на методичному засіданні Центру навчання іноземних мов і культур кафедри іноземних мов, Носенко М.М. ознайомила своїх колег Рєзнік В.Г., Боньковського О.А., Будугай О.Д. з основними ідеями семінару, поділилася дидактичними матеріалами. У невимушеній дружній обстановці колеги мали можливість випробувати окремі методи. На засідання були запрошені також викладач німецької мови Білоцерківського медичного коледжу Боньковська С.Г., вчитель Білоцерківської ЗШ  № 5 Арсенічева Г.О. та вчитель Першої Білоцерківської гімназії Кардашова В.О.

Цвид-Гром О.П., в.о. зав. кафедрою іноземних мов

Носенко М.М., асистент

Рєзнік В.Г., старший викладач