Офіційне відкриття проєкту за програмою Еразмус+ КА2 "ClimEd"

3‒4 лютого відбулося офіційне відкриття проєкту за програмою Еразмус+ КА2 «ClimEd – Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах», до консорціуму якого разом з іншими українськими та європейськими партнерами входить Білоцерківський національний аграрний університет. Учасників конференції вітали генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег Шаров та координаторка Проєкту «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» Світлана Шитікова. Було презентовано етапи виконання проєкту, а також проєктні команди всіх університетів-учасників консорціуму. Обговорено робочий план на 2021 рік, основні принципи і правила управління проєктом. Проєкт виконуватиметься впродовж 3 років за координаторства Університету Гельсінкі, Фінляндія.

У рамках проєкту передбачається створення коротко-, середньо- та довгострокових навчальних курсів на основі компетентнісного підходу з використанням інноваційних педагогічних технологій для підготовки та перепідготовки фахівців кліматозалежних галузей економіки, а також онлайн-курсів для підвищення обізнаності широких верств населення в галузі кліматології і кліматичних послуг.

Проєктна команда БНАУ готова до успішного виконання окреслених завдань.