ENG | УКР |

Оголошується набір аспірантів та студентів-магістрів на курс «Основи аграрної економіки: обрані теми»

 

Шановні колеги!

Оголошується набір аспірантів та студентів-магістрів до 3 лютого 2019 року на курс «Основи аграрної економіки: обрані теми», який пройде з 3 по 17 березня, 2019 в Інституті аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (IAMO), Галле(Заале), Німеччина.

Цей курс є складовою частиною Літньої школи для аспірантів з аграрної економіки, яка організована в рамках пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України (UaFoodTrade) Київською школою економіки (KSE) та Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), у співпраці з Інститутом сільського господарства та харчування Мартін-Лютер-Університету Галле-Віттенберг (MLU).

Мова викладання – англійська.
Участь у Літній школі безкоштовна.
Учасникам Літної школи надається стипендія Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Вона включає в себе 400 євро на відшкодування витрат на проїзд і 500 євро на проживання. Стипендія буде виплачуватися готівкою за місцем проведення Літньої школи в м. Галле (Заале), Німеччина. Учасники покривають самі витрати на страхування здоров'я, аварії та особисту відповідальність.
Термін подачі заявок до 3 лютого, 2019.

За додатковою інформацією звертайтесь на веб-сторінку проекту UaFoodTrade(http://www.kse.org.ua/en/research-policy/UaFoodTrade/) або на пошту проф. Олега Нів’євського (onivievskyi@kse.org.ua).