Оголошується прийом на курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників

Білоцерківський національний аграрний університет відповідно до угоди про співпрацю із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру № 71-Г від 12.09.2016 проводить курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників з подальшим отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації та їх дублікатів.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на навчання, яке триватиме з 14 листопада по 25 листопада 2016 року.

Навчальний курс становить 75 годин, під час якого розглядаються наступні модулі: нормативно-правові засади здійснення землеустрою; проведення землеустрою на загальнодержавному та регіональному рівнях; проведення землеустрою на місцевому рівні; забезпечення проведення землеустрою; охорона земель; державний земельний кадастр; державне управління у галузі земельних відносин.

Навчальний процес забезпечують провідні фахівці у сфері земельних відносин, досвідчені викладачі землевпорядного профілю, вітчизняні експерти та компетентні фахівці з питань проведення землеустрою, оцінки земель, ведення державного земельного кадастру, що беруть участь у розробці нормативно-правових актів та технічних процедур. До освітнього процесу також долучаються висококваліфіковані фахівці з виробництва.

Підсумковим контролем знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників є іспит – процедура, під час проведення якої підтверджуються професійна компетентність інженера-землевпорядника, його рівень кваліфікації і знань як виконавця робіт із землеустрою.

Іспит проводиться у два етапи: тестування та співбесіда. До тестових завдань включено 50 питань за тематикою програми підвищення кваліфікації із чотирма варіантами відповіді на кожне, один з яких є правильним. Після закінчення тестування проводиться усна частина іспиту – співбесіда.

Слухач курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників допускається до співбесіди у разі, якщо кількість обраних ним правильних відповідей становить не менше ніж 60%. Особа, кількість обраних правильних відповідей якою не досягає 60%, не допускається до співбесіди та вважається такою, що не склала іспит.

Зацікавлені  у підвищенні  кваліфікації особи подають:

• заяву;
  • картку слухача з вклеєною фотографією;
  • копію паспорта (1, 2 сторінка);
  • копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника
  • копію диплома про закінчення вищого навчального закладу за відповідними спеціальностями.

Вартість навчання – 3000 грн. (без ПДВ).

Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок університету.

Іногородні забезпечуються гуртожитком (вартість проживання 60 грн. на добу).

Телефон для довідок 0977932775