Онлайн-конференція щодо акредитації спеціальності "Лісове господарство"

5 травня, під головуванням першого проректора професора Новака Віталія Петровича відбувся інструктаж щодо акредитації спеціальності "Лісове господарство" у вигляді онлайн-конференції. В обговоренні цілей, методів, вимог до ОП прийняли участь Димань Т.М., Скиба В.В., Хахула В.С., Зубченко В.В., Олешко О.Г., Дем'яненко О., Хрик В.М. та співробітники кафедри лісового господарства, заступники декана агробіотехнологічного факультету, завідувачі кафедр.

Окрему подяку висловлюємо Борщовецькій В.Д., декану факультету права і лінгвістики та Ковальчук І.В., які поділилися досвідом проходження акредитації, наголосили, на які питання потрібно звернути увагу, відповіли на питання, що виникали в ході роботи конференції тощо.